Телевізор Romsat 32HSH1950T2
Виробники
Romsat
  • Безрамковий дизайн – мінімалістичний вигляд, що ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.
  • Смарт-функції та Wi-Fi – працює на ОС Android 14, підтримує потокові сервіси та онлайн-контент.
  • Якісне зображення – HD-екран (1366×770), контрастність 3500:1, чудові кольори та деталізація.
  • Потужний процесор – ARM Cortex-CA55 (1,5 ГГц) та відеочіп G31MP2 забезпечують швидку роботу.
  • Вбудований медіаплеєр – відтворення відео, музики та фото безпосередньо з USB.
  • Широкі можливості підключення – 2× HDMI, 2× USB, RJ45 (Ethernet), AV, вихід на навушники.
  • Підтримка Miracast та Bluetooth 5.0 – бездротове підключення пристроїв.
Смарт-функціональність та продуктивність
Чітке зображення та реалістичні кольори
Об'ємний звук
Телевізор оснащений двома динаміками по 10 Вт які забезпечують чистий, деталізований звук для комфортного перегляду фільмів та шоу.
  • 2× HDMI – підключення ігрових консолей, ноутбуків чи приставок.
  • 2× USB – перегляд відео та фото з флеш-накопичувачів.
  • RJ45 (Ethernet) – стабільне підключення до мережі.
  • RF – для під’єднання антени
  • AV, COAX OUT та 3,5мм вихід на навушники– для підключення додаткових пристроїв.
Компактні габарити та гнучке встановлення
Телевізор має стійкі ніжки, та підтримує розмір VESA (100×100 мм), що дозволяє легко встановити його на стіну.
Комплект постачання
  • ТВ
  • Ніжки
  • Пульт ДК
  • Інструкція
  • Батарейки
Bluetooth
так
CPU
ARM CA55 Quad Core
DDR
1G
Flash Memory
8GB
GPU
G31MP2
VESA
VESA (100х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
AV, COAX Out, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, Headphone, 1 x HDMI
Вага без підставки
3.25 кг
Вага з підставкою
3.45 кг
Контрастність
3500:1
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
відсутня
Підтримувані формати
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
G31MP2
Розміри без підставки
755 х 425 х 70 мм
Розміри з підставкою
725 х 465 х 200 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
SECAM, PAL
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
LED - телевізор, з Wi-Fi
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, аналоговий, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
7mc
Частота розгортки панелі
60Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
32"