Телевізор Sony KD55X80L
Виробники
Sony
Незабутні розваги на кожен день
Усі кольори природи
Звук ніби оживає
Bluetooth
так
Flash Memory
32GB
GPU
4K X-Reality PRO
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ-45, CI+
Вага з підставкою
17 кг
Енергоспоживання
127 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
4K X-Reality PRO
Розміри без підставки
1233 х 713 х 72 мм
Розміри з підставкою
1233 х 785 х 336 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота оновлення
50Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
55"