Телевізор TCL 40S5400A
Виробники
TCL
Роздивіться всі деталі
Розваги, які вам подобаються
Найкращий звук
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, 1 x USB, Headphone, 2 x HDMI, CI
Вага з підставкою
6.4 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
16Вт
Процесор зображення
Cortex A55*4
Розміри без підставки
905 х 524 х 75 мм
Розміри з підставкою
905 x 575 x 186 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
40"