Телевізор Sony KD65X75WL
Виробники
Sony
Захопливі розваги. 4K HDR
Переосмислення зображення. Нове визначення чіткості
Звук із чудовими басами
Bluetooth
так
GPU
4K X-Reality PRO
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI, 1 x RJ-45, 4 x HDMI, 2 x USB
Вага з підставкою
20.7 кг
Енергоспоживання
138 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
4K X-Reality PRO
Розміри без підставки
1462 x 842 x 71 мм
Розміри з підставкою
1462 x 912 x 334 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
65"