Телевізор Vinga L43FHD25B
Виробники
Vinga
Зображення без спотворень кольору
Підтримка тюнерів різного типу
Ідеальний телевізор для вашої вітальні
Виразне звучання
Два динаміки потужністю по 8 Вт забезпечують чітке і об'ємне звучання на будь-якій гучності.
Чітке зображення
Великий вибір портів і підтримуваних форматів
Мобільність і економія в енергоспоживанні
Телевізор Vinga L43FHD25B достатньо мобільний та має вагу всього 7,5 кг. Ви без проблем зможете повісити його на стіну за допомогою кріплення VESA або встановити на підставці (є в комплекті). Крім того, ця модель ще й економна в енергоспоживанні: середній показник в робочому стані 75 Вт.
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
Вага з підставкою
5.9 кг
Енергоспоживання
75 Вт
Контрастність
1200:1
Підтримка Smart TV
відсутня
Підтримувані формати
PNG, JPG, MP4, dat, MPG, TS, VOB, MOV, TXT, BMP, JPEG, MP3, MKV, AVI
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Розміри без підставки
957 x 557 x 86 мм
Розміри з підставкою
957 x 606 x 207 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, NTSC, SECAM
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
8mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43"