Телевізор Vinga S55UHD25BWEB
Виробники
Vinga
Більше можливостей завдяки Smart TV
  • дивіться онлайн улюблені шоу в зручний для вас час;
  • переглядайте унікальний відеоконтент на сервісах Divan TV, Netflix, YouTube, Megogo;
Насолоджуйтесь переглядом контенту в 4К якості
Чіткість зображення
Стандартне та зручне кріплення
Вбудований універсальний тюнер
Розширений функціонал завдяки webOS 5.0
Bluetooth
так
CPU
ARM Cortex-A55x4
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
GPU
Mail G31x2
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x оптичний аудіо, Headphone, 1 x RJ-45, 2 x USB
Вага без підставки
10.4 кг
Вага з підставкою
10.5 кг
Енергоспоживання
138 Вт
Контрастність
1200:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
ARM Cortex-A55x4
Розміри без підставки
1235 x 716 x 69 мм
Розміри з підставкою
1235 x 777 x 243 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
SECAM, NTSC, PAL
Технології поліпшення зображення
HDR, 4K Upscaling
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T, аналоговий
Час відгуку матриці
8mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
55"