Телевізор Vinga S43UHD25BWEB
Виробники
Vinga
Більше можливостей завдяки Smart TV
  • дивіться онлайн улюблені шоу в зручний для вас час;
  • переглядайте унікальний відеоконтент на сервісах Divan TV, Netflix, YouTube, Megogo;
Насолоджуйтесь переглядом контенту в 4К якості
Чіткість зображення
Стандартне та зручне кріплення
Вбудований універсальний тюнер
Розширений функціонал завдяки webOS
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Аудіовхід, 2 x USB, 1 x RJ-45, Headphone, 1 x оптичний аудіо, CI+, Антенний
Вага без підставки
6.5 кг
Вага з підставкою
6.6 кг
Енергоспоживання
85 Вт
Контрастність
1200:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Процесор зображення
ARM Cortex
Розміри без підставки
957 x 557 x 94 мм
Розміри з підставкою
957 x 606 x 207 мм
Технології поліпшення зображення
4K Upscaling
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T, аналоговий, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
9.5mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
43"