Телевізор Ozonehd 19HN83T2
VESA
VESA (75x75мм)
Інтерфейси підключення
USB, Антенний, Headphone, D-sub, 1 x HDMI, Composite In (AV)
Вага з підставкою
3 кг
Енергоспоживання
25 Вт
Контрастність
1000:1
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Розміри без підставки
445 x 270 x 50 мм
Розміри з підставкою
445 x 172 x 317 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, SECAM
Тип підсвічування
E-LED
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
9.5mc
Частота оновлення
60Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
19"