Телевізор Ozonehd 19HN95T2
Виробники
OzoneHD
VESA
VESA (75x75мм)
Інтерфейси підключення
USB, Антенний, Headphone, D-sub, 1 x HDMI, Composite In (AV)
Вага з підставкою
3 кг
Енергоспоживання
25 Вт
Підтримка Smart TV
відсутня
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Розміри без підставки
320 х 450 х 47 мм
Розміри з підставкою
370 х 450 х 160 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, NTSC, SECAM
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота оновлення
60Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
HVA
Діагональ екрану
19"