Телевізор Vinga S55UHD25QWEB
Виробники
Vinga
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, CI+, Headphone
Вага без підставки
10.7 кг
Вага з підставкою
10.9 кг
Енергоспоживання
138 Вт
Контрастність
1200:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
ARM Cortex
Розміри без підставки
1235 x 716 x 69 мм
Розміри з підставкою
1235 x 777 x 243 мм
Технології поліпшення зображення
4K Upscaling, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
8mc
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55"