Новини


Вибираємо мультитул

Мультитул – незамінний аксесуар, оскільки завжди є завдання, які потребують вирішення: ремонт, затягнення або збірка. Наш матеріал розкриє, як обрати мультитул, звертаючи увагу на ключові аспекти.Оптимізуємо вибір за призначеннямПочнімо з призначення. Під час вибору моделі варто визначити свої потре..

Apple Music, YouTube Music чи Spotify?

Стрімінгові музичні сервіси стали невід’ємною частиною життя сучасного меломана. У 2023 році найпопулярнішими сервісами в Україні є Apple Music, YouTube Music та Spotify. Apple Music  Служба Apple Music можна вважати однією з найбільш популярних послуг в Україні в наш ..

Захисне скло чи гідрогелева плівка: що обрати для захисту екрана вашого смартфона?

У сучасному світі смартфони стали неодмінними спутниками нашого життя. Вони не просто забезпечують зв'язок, але і допомагають організувати наш робочий процес, розважають, навчають і навіть слугують інструментом для творчості. Враховуючи вартість сучасних моделей смартфонів, не дивно..

Вибираємо PowerBank

Power Bank, зовнішній акумулятор або універсальна батарея - це найкраще рішення для подовження автономного життя вашого пристрою. Завдяки збільшенню кількості заряду, ви завжди можете залишатися на зв'язку, що особливо актуально в умовах перебоїв з електропостачанням. Пов..

Як вибрати ігрову мишку

При виборі ігрової мишки важливо враховувати наступні фактори:Тип сенсора: Існують два типи сенсорів: оптичні та лазерні. Оптичні мишки зазвичай менш чутливі, але дешевші, тоді як лазерні мишки можуть бути більш чутливими, але дорожчими. Якщо ви граєте в швидкі ігри, то може варто розглянути лазерні..

Как правильно выбрать роутер

Какие факторы стоит учесть, при выборе технологии подключения?Самый распространенный способ подключения интернета в дом, это подсоединение через Ethernet провод. Подключение по ADSL можно встретить значительно реже.Чаще всего, используемая технология подключения, это FTTB (Fiber To The Building), в ..

Sony выпустила 4 телевизора для PlayStation 5

Известная во всем мире компания Sony предоставила на рынке современные телевизоры Sony Bravia XH90. Эти телевизоры не только светодиодные, но и созданы для игровых приставок, которые позволяют визуализировать игры в разрешение 4K и с частотой 120 к/с.Телевизоры новых моделей имеют диагональ 85, 75, ..

Обзор Bluetooth-наушников Microlab T969BT

Когда-то Bluetooth-наушники были дорогими нишевыми аксессуарами. Но время идёт, технологии не стоят на месте, и сегодня даже в бюджетном сегменте хватает сбалансированных беспроводных моделей от разных производителей. В Microlab тоже подхватили тенденцию, выпустив недорогую гарнитуру T969BT, не лишё..

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)
0