Блок живлення до ноутбуку Dell 130W 19.5V, 6.7A, разъем 4.5/3.0 (pin inside), Oval-корпус (HA130PM130)
Виробники
Dell
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідна потужність
130 Вт
Вихідний струм (сила струму)
6.7 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісні парт-номера блоків живлення
TX73F, 332-1829, HA130PM130, DA130PM130, 06TTY6, 6TTY6, ADP-130EB BA
Сумісність з ноутбуками
Dell
Тип роз'єму підключення до ноутбука
4.5 x 3.0 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Модель
130W 19.5V, 6.7A, разъем 4.5/3.0 (pin inside), Ova
Артикул
HA130PM130
Гарантія, міс
12
Штрихкод
A40162
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення до ноутбуку Dell 130W 20V/6.5A, 15V/3A, 9V/3A, 5V/3A, TYPE-C, oval-корпус (A40348)