Блок живлення до ноутбуку Dell 150W Slim 19.5V 7.7A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (DA150PM100-00)
Виробники
Dell
Блок живлення до ноутбуку Dell 150W Slim 19.5V 7.7A - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідна потужність
150 Вт
Вихідний струм (сила струму)
7.7 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Dell
Тип роз'єму підключення до ноутбука
7.4 x 5.0 мм
Інші
Виробник
Модель
150W Slim 19.5V 7.7A разъем 7.4/5.0 (pin inside)