Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.catalog.language.1778806282): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Блок живлення до ноутбуку Dell 240W 19.5V, 12.3A, разъем 7.4/5.0(pin inside), Slim-корпус (GA240PE1-00) купить в Вишневое, Крюковщина, в магазине ВидеоЗвук
Блок живлення до ноутбуку Dell 240W 19.5V, 12.3A, разъем 7.4/5.0(pin inside), Slim-корпус (GA240PE1-00)
Виробники
Dell
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідна потужність
240 Вт
Вихідний струм (сила струму)
12.3 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісні парт-номера блоків живлення
PA-9E , 0J211H, J211H, J938H, 0Y044M, Y044M, 330-3514, 3304128, GA240PE1-00, ADP-240AB B
Сумісність з ноутбуками
Dell
Тип роз'єму підключення до ноутбука
7.4 x 5.0 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Модель
240W19.5V, 12.3A, разъем 7.4/5.0(pin inside), Sl