Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (19.5V 3.33A 65W) 4.5x3.0mm (ACHPL65WS3)
Виробники
Grand-X
Блок живлення до ноутбука Grand-X HP / Compaq (19.5V 3.33A 65W) 4.5x3.0mm (PPP009D / ACHPL65WS3) дозволяє заряджати ноутбук з відповідним роз'ємом. Цей блок живлення має великий діапазон вхідної напруги, що дає можливість використовувати його в багатьох країнах. Використовуючи оригінальні аксесуари для свого ноутбука, ви убезпечите себе від збоїв в його роботі і продовжите термін служби свого пристрою.
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідна потужність
65 Вт
Вихідний струм (сила струму)
3.33 A
Джерело живлення
мережа 220 В