Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 30W, 19V, 1.58A (4.0*1.7mm) (HP30F4017)
Виробники
PowerPlant
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
30 Вт
Вихідний струм (сила струму)
1,58 А
Джерело живлення
мережа 220 В