Блок живлення до ноутбуку PowerPlant MICROSOFT 220V, 15V 24W 1.6A (MS4) (MI24CMS4)
Виробники
PowerPlant
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
15 В
Вихідна потужність
24 Вт
Вихідний струм (сила струму)
1.6 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісні парт-номера блоків живлення
Microsoft 1735
Сумісність з ноутбуками
Microsoft
Тип роз'єму підключення до ноутбука
MS4
Фізичні характеристики
Висота
125 мм
Глибина
35 мм
Ширина
50 мм
Інші
Виробник
PowerPlant
Модель
MICROSOFT 220V, 15V 24W 1.6A (MS4)