Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 1.75A 33W) 4.0x1.35mm (ACASL33WQ)
Виробники
Grand-X
Блок живлення Grand-X Asus (19V 1.75A 33W) 4.0x1.35mm (ACASL33WQ) — це надійне рішення для безперебійного функціонування вашого ноутбука Asus. Відзначаючи своєю ліцензійністю, цей пристрій ідеально сумісний з ноутбуками даної марки, забезпечуючи стабільну та безпечну роботу ваших пристроїв.
Цей блок живлення підтримує високий стандарт якості, що гарантує тривалу експлуатацію та ефективність. З кабелем підключення типу 4.0 x 1.35 мм, він зручно під'єднується, забезпечуючи надійність з'єднання. Працюючи від стандартної мережі 220 В, він не лише економить електроенергію, а й пропонує безпрецедентний комфорт у використанні.
Вихідна потужність 33 Вт оптимальна для забезпечення достатнього живлення ноутбука, дозволяючи вам без турбот насолоджуватись роботою без ризику перегріву чи перевантаження пристрою.
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
33 Вт
Вихідний струм (сила струму)
1.75 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Asus
Тип роз'єму підключення до ноутбука
4.0 x 1.35 мм
Інші
Виробник
Grand-X
Модель
Asus (19V 1.75A 33W) 4.0x1.35mm