Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP, COMPAQ 220V, 18.5V 90W 4.9A (oval) (HP90EOVAL)
Виробники
PowerPlant
Блок живлення до ноутбука PowerPlant HP, COMPAQ 220V, 18.5 V 90W 4.9 A (oval) (HP90EOVAL) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом HP, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваним ноутбуком.
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
18.5 В
Вихідна потужність
90 Вт
Вихідний струм (сила струму)
4.9 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Захист
від перевантажень по струму
Сумісні парт-номера блоків живлення
Сумісність з моделями ноутбуків
Сумісність з ноутбуками
HP
Тип роз'єму підключення до ноутбука
OVAL
Інші
Виробник
PowerPlant
Модель
HP, COMPAQ 220V, 18.5V 90W 4.9A (oval)