Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED M5606KA-RI014 (90NB1593-M000F0)
Виробники
Asus
Витонченість і легкість
Вишукана простота
Потужна конфігурація
Ще холодніше!
Велика ємність і прискорене заряджання
Акумулятор ємністю 75 Вт*год наділяє Vivobook S 16 OLED здатністю довго працювати без під'єднання до розетки, а завдяки технології прискореного заряджання підготовка пристрою до нових справ не забирає багато часу.
Реалістичне зображення
Персоналізоване підсвічування
Збільшений тачпад
Підключення всілякої периферії
Камера AiSense і шумозаглушення на базі ШІ
Захист конфіденційності
Насолода звуком
Надійність за військово-промисловими стандартами
Ємність аккумулятору
75 Втг
Аудіосистема
Harman Kardon, Smart Amp Technology
Додатково
алюмінієвий корпус
Кількість слотів M.2
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0 x4
Відеокарта
AMD Radeon 840M
Бездротові технології
Wi-Fi 6Е (802.11aх), Bluetooth 5.3
Мультимедіа
Веб-камера
Full HD, 1080p
Інтерфейси та підключення
1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 x USB 4.0 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI, Комбінований аудіороз'єм
Система зберігання данних
Кардрідер
Card-reader
Серія (модельний ряд)
Asus VivoBook S
Тип ноутбуку
для роботи та навчання
Дисплей
Діагональ дисплея
16"
Роздільна здатність
2880x1800 (WQXGA )
Кількість ядер процесора
6
Покоління процесора AMD
Zen 5
Процесор
AMD Ryzen AI 5 340 (2.0 - 4.8 ГГц)
Операційна система
без операційної системи
Висота
15.9 мм
Глибина
246.9 мм
Ширина
353.6 мм