Блок живлення ASUS 1000W TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5 (90YE00S5-B0NA00)
Виробники
Asus
ASUS TUF Gaming 1000W Gold
  • Конденсатори та індуктори проходять ретельне тестування для отримання військової сертифікації.
  • Вентилятори на подвійних шарикопідшипниках працюють удвічі довше, ніж на підшипниках ковзання.
  • Покриття друкованої плати захищає від вологи, пилу та екстремальних температур.
  • Відповідність стандарту ATX 3.0: TUF Gaming Gold відповідає стандарту ATX 3.0 і постачається з 16-контактним кабелем PCIe, який може передавати до 600 Вт потужності на відеокарти PCIe Gen 5.0.
  • Повністю модульні, кабелі збережуть вашу установку акуратною й охайною.
Створено для довгої роботи
Компоненти TUF. Вищі оцінки
Завдяки компонентам військового класу, включно з конденсаторами, розрахованими на роботу за температури 105 °C і терміном експлуатації до 170 000 годин, ASUS TUF Gaming 1000W Gold дає змогу впевнено збирати нову систему.
Вентилятор із подвійним шарикопідшипником
Захисне покриття ПКБ
Золота сертифікація 80 plus
Золоте серце. TUF Gaming 1000W Gold Aura Edition оснащений ефективними японськими конденсаторами з низьким ESR, які забезпечують ефективну роботу і дають змогу отримати статус 80 PLUS® Gold. Це означає, що його ефективність становить до 92%, що призводить до меншого нагрівання, меншого шуму вентилятора і більшої надійності.
Сумісність з ATX 3.0
Крок у майбутнє. Останні оновлення даних про продуктивність уже тут. Стандарт ATX 3.0 вводить жорсткіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання нового покоління - і TUF Gaming 1000W Gold йде попереду всіх, повністю відповідаючи цим вимогам. Блок живлення постачається з 16-контактним кабелем PCIe, який може передавати до 600 Вт потужності на відеокарти PCIe Gen 5.0, забезпечуючи високу продуктивність.
Конструкція вентиляторів Axial-tech
Краще, швидше, сильніше. Конструкція вентилятора Axial-Tech вирізняється меншим розміром маточини вентилятора, що дає змогу використовувати довші лопаті та стопорне кільце, яке збільшує тиск повітря, спрямованого вниз. Для блоків живлення серії TUF Gaming компанія ASUS зменшила розмір вентилятора до 135 мм, щоб він не остигав і створював менше шуму навіть на низьких обертах.
Повністю модульні кабелі
OutputСurrent +3,3V
25A
OutputСurrent +5V
25A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.8А
Діаметр вентиляторів
1x135 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
4x6+2 pin, 1x12VHPWR
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
1000 Вт
Розмір, мм
150 х 150 х 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
ASUS
Модель
1000W TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5