Блок живлення Deepcool 650W PL650D (R-PL650D-FC0B-EU-V2)
Виробники
Deepcool
PL650D оновлює немодульні блоки живлення DeepCool за допомогою кабелю 12V-2x6 і приводить їх у відповідність до стандарту INTEL ATX3.1. Блоки сертифіковані відповідно до вимог 80 PLUS BRONZE, оснащені 120-міліметровим вентилятором на гідропідшипниках та забезпечують стабільну потужність на довгі роки.
ATX3.1
Заснований на новітньому стандарті Intel ATX3.1, PL650D здатний забезпечити подвоєну загальну потужність системи за 0.1 мс, тому стрибки напруги ніколи не будуть проблемою. У комплект поставки входить вбудований роз’єм живлення PCIe 5.1 потужністю до 300 Вт.
Електролітичні конденсатори преміум-класу
Непохитна надійність
Минуле, теперішній час і майбутнє
Оснащені трьома роз’ємами PCIe, двома EPS та кабелем 16AWG 12V-2x6, блоки живлення PL-D забезпечують стабільне та безперебійне живлення застарілих ПК та ПК наступного покоління.
80 PLUS BRONZE
OutputCurrent +12V1
54A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
3x6+2 pin, 1x12VHPWR
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
650 Вт
Розмір, мм
140 х 150 х 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.1
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Deepcool
Модель
650W PL650D