Блок живлення Chieftronic 850W PowerUP Gold (GPX-850FC)
Виробники
Chieftronic
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
9
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
6x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
850 Вт
Розмір, мм
150 x 140 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Chieftronic
Модель
850W PowerUP Gold