Блок живлення Deepcool 600W PF600 (R-PF600D-HA0B-EU)
Виробники
Deepcool
OutputCurrent +12V1
48А
OutputСurrent +3,3V
15A
OutputСurrent +5V
15A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
600 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.4
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Deepcool
Модель
600W PF600
Артикул
R-PF600D-HA0B-EU
Гарантія, міс
12
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Deepcool 850W (PN850M)