Блок живлення Gamemax 400W (GM-400W-PFC)
Виробники
GAMEMAX
OutputCurrent +12V1
11A
OutputСurrent +3,3V
14A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кількість роз'ємів SATA
2
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
пасивний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
відсутнє
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4pin
Потужність
400 Вт
Розмір, мм
150 x 140 x 85 мм
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Gamemax
Модель
400W