Блок живлення Zalman 500W Decamax (ZM500-LX3)
Виробники
Zalman
Блоки живлення Zalman серії DecaMax мають сертифікацію 80 PLUS 230V EU та сумісні з INTEL 5Vsb 3A.
Активний PFC 99%
Високопродуктивні конденсатори (105 градусів Цельсія)
Вбудований EMI-фільтр
Комутаційний трансформатор
Забезпечує стабільний струм без перевантаження початкових показників.
Однорейкова шина 12 В та 91% вихідної потужності
Вбудований алюмінієвий радіатор
Подвійний алюмінієвий радіатор для покращення тепловідведення.
Список стандартів захисту
HDB (гідродинамічний підшипник) вентилятора
HDB-вентилятор 120 мм
Стандарт ATX
Розмір 140х150х86 мм – стандартний для розміщення та сумісний з більшістю форм-факторів комп'ютерних корпусів.
Призначення
OutputCurrent +12V1
38A
OutputСurrent +3,3V
18A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
4
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
500 Вт
Розмір, мм
86 x 150 x 140 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Zalman
Модель
500W Decamax