Блок живлення GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE)
Виробники
GIGABYTE
  • Сертифікований за стандартом 80 PLUS Silver (230 В ЄС)
  • Підтримка стандарту Intel ATX 3.0
  • 120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB)
  • Плоский дизайн кабелю
  • Потужна одинарна шина +12 В
  • Захист від OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Сертифіковано 80 PLUS Silver
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує коефіцієнт корисної дії 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентиляторів.
Надійна конструкція пласких кабелів
Використання пласких кабелів мінімізує безлад, одночасно покращуючи теплові характеристики корпусу.
Одна шина +12 В
Захист
OutputCurrent +12V1
54.1A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
650 Вт
Розмір, мм
150 x 140 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Silver
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
GIGABYTE
Модель
650W