Блок живлення Xilence 750W (XP750R6.2 BULK)
Виробники
Xilence
Блок живлення Xilence XP750R6.2 потужністю 750 Вт забезпечує стабільну напругу, високу ефективність та енергозбереження. Він ідеально підходить для використання в домашніх і офісних ПК.
  • Інноваційний Airflow-Design сприяє поліпшеному відтоку тепла.
У блоці живлення передбачено такі технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OLP (захист від перевантаження).
OutputCurrent +12V1
29А
OutputСurrent +12V2
29А
OutputСurrent +3,3V
24A
OutputСurrent +5V
18A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.52
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Xilence
Модель
750W
Артикул
XP750R6.2 BULK
Гарантія, міс
2
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення FrimeCom 550W (SM550)