Блок живлення Deepcool 850W PN850D (R-PN850D-FC0B-EU)
Виробники
Deepcool
DeepCool серії PN-D - це новий немодульний блок живлення, що відповідає останнім стандартам Intel ATX 3.1 і PCIe 5.1. Завдяки виділеному роз'єму 12V-2x6, 2 роз'ємам EPS і 3 роз'ємам PCIe PN-D забезпечує стабільне живлення для широкого спектра сучасних потужних компонентів.
Захист майбутнього
Золотий сертифікат
Потужність, якій можна довіряти
Живлення PCI-E 5.1
Оснащений високоякісним кабелем 12V-2x6 із мідними жилами 16AWG, стійким до 105C, PN-D забезпечує потужність до 600 Вт для сучасних графічних процесорів.
Динамічний вентилятор на гідропідшипниках
Висока якість складання
Захист
OutputCurrent +12V1
70.5А
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
8
Кількістьроз'ємів Peripheral
2
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
3x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR)
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
850 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.1
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Deepcool
Модель
850W PN850D
Артикул
R-PN850D-FC0B-EU
Гарантія, міс
12
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Deepcool 600W PF600 (R-PF600D-HA0B-EU)
Блок живлення Deepcool 850W (PN850M)
Блок живлення Deepcool 650W PK650D (R-PK650D-FA0B-EU)
Блок живлення AeroCool 600W VX 600 PLUS (VX 600 PLUS)
Блок живлення AeroCool 600W VX 600 PLUS (VX 600 PLUS)У VX Plus найкраща ціна серед блоків живлення з простою установкою і першокла..