Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.store.1778806186): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Блок живлення HighPower 700W (HPE-700BR-A12S) купити в Вишневе, Крюківщина в магазині ВідеоЗвук
Блок живлення HighPower 700W (HPE-700BR-A12S)
Виробники
HighPower
High Power ECO Series – надійний блок живлення, наділений потужністю 500, 600 та 700 Вт. Чи стане хорошим вибором для розробки систем початкового та середнього рівня. З ним ви будете впевнені у відмінній працездатності блоку та стабільному живленні системи.
Вбудований вентилятор діаметром 120 мм збільшує потік повітря та знижує загальний рівень шуму. Він забезпечує потужний повітряний потік, відмінну циркуляцію та охолодження блока живлення за низького рівня шуму.
Вихідна шина +12 В забезпечує максимальну сумісність із найновішими компонентами. Дизайн блоку добре підходить для подальших оновлень системи та використання у стандартних корпусах.
OutputCurrent +12V1
54A
OutputСurrent +3,3V
22A
OutputСurrent +5V
22A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
700 Вт
Розмір, мм
140 х 150 х 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.3
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
HighPower
Модель
700W