Блок живлення Seasonic 850W (SSP-850RT2)
Виробники
Seasonic
Seasonic G12 GC (SSP-850RT2)
Висока ефективність для повсякденних обчислень
Блок живлення Seasonic G12 GC (SSP-850RT2) призначений для забезпечення ефективного та надійного живлення широкого спектру комп'ютерних систем. Завдяки стандартному форм-фактору ATX і потужності 850 Вт він задовольнить потреби як звичайних, так і орієнтованих на продуктивність користувачів.
Ефективність, сертифікована за стандартом 80 PLUS Gold
Удосконалена корекція коефіцієнта потужності
Інноваційна конструкція резонансного перетворювача LLC
Розумне та безшумне керування вентиляторами (S2FC)
Надійні компоненти для довготривалої роботи
Комплексні функції захисту
Гнучкі та універсальні можливості підключення
Економічно ефективне рішення для живлення
OutputCurrent +12V1
70A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
3x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
850 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Seasonic
Модель
850W
Артикул
SSP-850RT2
Гарантія, міс
60
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення MSI 850W (MAG A850GL PCIE5 WHITE)