Блок живлення ThermalTake 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2)
Виробники
ThermalTake
Блок живлення 500W ThermalTake (PS-TRS-0500NPCWEU-2) ідеально підійде для комп'ютерів класу мейнстрім для виконання щоденних завдань. TR2 S має єдину +12В лінією з функцією стабілізації. Вбудований вентилятор ефективно охолоджує всі компоненти працюючи при цьому виключно тихо.
Ультра тихий 120мм вентилятор
Блоки живлення серії TR2 S комплектується вбудованим 120мм вентилятором, який ефективно охолоджує всі гарячі компоненти працюючи при цьому виключно тихо.
Конектори
Найвища ефективність. Haswell Ready
Серія TR2 S має відповідає стандарту 80 PLUS® і має ефективність до 86% при напрузі живлення 230В. Повністю сумісний з новітніми процесорами на ядрі Intel Haswell і новіше.
Якісні компоненти
Потужна +12В лінія
Для максимальної стабільності роботи у всьому діапазоні навантажень, серія TR2 S оснащена єдиної потужної +12В лінією.
OutputCurrent +12V1
35A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
15A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кількість роз'ємів FDD
1
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
500 Вт
Розмір, мм
150 x 140 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.3
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
ThermalTake
Модель
500W