Блок живлення Xilence 750W (XP750MR9.2)
Виробники
Xilence
OutputCurrent +12V1
62.5A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x140 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Semi
Підключення відеокарти
3x6+2 pin, 1x16 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
160 х 150 х 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Xilence
Модель
750W