Телевізор 2E 2E-50A77Q
Виробники
2E
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 3 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід, CI
Вага без підставки
9.9 кг
Вага з підставкою
10 кг
Енергоспоживання
121 Вт
Контрастність
5000:1
Органи управління
Пульт Magic Remote
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
H.264, H.265 (HEVC), XVID, DivX, WMA, JPEG, MP3, AVI
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри без підставки
1119 x 650 x 80 мм
Розміри з підставкою
1119 x 707 x 204 мм
Технології поліпшення зображення
Dolby Digital
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, QLED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
50"