Телевізор Akai AK43UHD22W
Виробники
AKAI
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
HDMI, USB
Вага з підставкою
6.1 кг
Енергоспоживання
90 Вт
Контрастність
3000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
A55х4
Розміри з підставкою
1030 х 105 х 630 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
6mc
Частота оновлення
60 Гц (MEMC)
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43"