Телевізор Philips 50PUS9010/12
Виробники
Philips
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою позаду
Виражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLED
Бачити – значить вірити з технологією зображення Philips P5
Кінематографічні враження від перегляду з Dolby
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Піднесіть свої ігри на новий рівень
Titan OS. Зручна ОС.
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Європейське дизайнерське мислення
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x200 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 2 x USB
Вага без підставки
13.2 кг
Вага з підставкою
15.7
Додатково
Amazon Prime, Youtube.com, Netflix
Енергоспоживання
152 Вт
Контрастність
1200:1
Органи управління
мультимедійний пульт, управління смартфоном, Голосовий пошук
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
10Вт
Процесор зображення
P5 Picture Engine
Розміри без підставки
1116 x 656 x 82 мм
Розміри з підставкою
1116 x 715 x 257 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
HEVC
Технології поліпшення зображення
Calman Autocal Ready, MEMC, CalMAN, Dolby Atmos, Dolby Vision, Micro Dimming Pro, Ambilight
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
144 Гц
Частота розгортки панелі
144 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
50"