Телевізор Grunhelm 32H300-GA11V
Виробники
Grunhelm
DDR
1G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 1 x RJ-45, 1 x USB, Headphone, 3 x HDMI
Вага з підставкою
4 кг
Енергоспоживання
45 Вт
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
Cortex A55
Розміри без підставки
435 x 731 x 80 мм
Розміри з підставкою
481 x 731 x 180 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
32"