Телевізор Philips 75PUS8919/12
Виробники
Philips
The One із неймовірним підсвічуванням Ambilight
Процесор P5 Perfect Picture Engine
TITAN OS
Кінематографічне зображення та звук
Уперед до гри
Легке підключення до мереж розумного дому та голосових помічників
Bluetooth
так
DDR
3G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 4 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід
Вага без підставки
36.4 кг
Вага з підставкою
36.7 кг
Енергоспоживання
169 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
50 Вт
Процесор зображення
P5 Perfect Picture Engine
Розміри без підставки
960 х 1670 х 84 мм
Розміри з підставкою
1033 х 1670 х 371 мм
Технології поліпшення зображення
AMD FreeSync Premium, HLG, HDR10, HDR10+
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
LED - телевізор
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
75"