Телевізор Samsung QE65S90DAUXUA
Виробники
Samsung
Нова ера телевізорів Samsung AI TV
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Якість зображення
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Дизайн LaserSlim
VESA
VESA (300x200 мм)
Інтерфейси підключення
CI, 2 x USB, 4 x HDMI, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45
Вага без підставки
21.2 кг
Вага з підставкою
22.5 кг
Енергоспоживання
110 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1444.3 x 831.7 x 39.9 мм
Розміри з підставкою
1444.3 x 896.7 x 265.2 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
65"