Телевізор LG OLED83C54LA
Виробники
LG
  • Якість зображення 4K, покращене зображення та об'ємний звук завдяки процесору Alpha 9 AI Gen8
  • Яскравіші візуальні ефекти завдяки новому алгоритму посилення світла Brightness Booster
VESA
VESA (400x400мм)
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB, CI, 2 x Супутниковий вхід, S/PDIF
Вага без підставки
28.3 кг
Вага з підставкою
33 кг
Енергоспоживання
189 Вт
Підтримувані формати
apt-X, AC4, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
40Вт
Процесор зображення
α9 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1842 x 1055 x 52.9 мм
Розміри з підставкою
1842 x 1096/1144 x 297 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Діагональ екрану
83"