Телевізор Haier H55S900UX
Виробники
Haier
Bluetooth
так
DDR
3G
Flash Memory
32GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Component, Антенний, 4 x HDMI, 2 x USB, Аудіовихід, CI
Вага без підставки
14 кг
Вага з підставкою
15.2 кг
Енергоспоживання
220 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 15 (30 Вт)
Розміри без підставки
1229 х 730 х 68 мм
Розміри з підставкою
1229 х 782 х 255 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
55"