Телевізор Philips 32PFS6109/12
Виробники
Philips
Чітке зображення
Легко знаходьте те, що шукаєте
Технологія Dolby Audio для більш насиченого звуку
Працює з голосовими помічниками
Пульт дистанційного керування з переробленого пластику
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 3 x HDMI, Аудіовихід
Вага без підставки
4 кг
Вага з підставкою
4.1 кг
Енергоспоживання
24 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
так
Підтримувані формати
Потужність динаміків
10 Вт
Процесор зображення
Pixel Plus HD
Розміри без підставки
719 x 432 x 84 мм
Розміри з підставкою
719 x 471 x 188 мм
Технології поліпшення зображення
HLG, HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"