Телевізор Hoffson A24HD500T2SF
Виробники
Hoffson
Особлива увага приділена звуковій системі - потужність динаміків становить 2 х 3 Вт, що дозволяє отримати чіткий і глибокий звук для повного занурення у світ кіно та музики. Завдяки сучасним інтерфейсам підключення, серед яких CI, S/PDIF, Composite, 3 x HDMI та 2 x USB, телевізор легко взаємодіє з іншими мультимедійними пристроями, надаючи безмежні можливості для розваг.
Функціональність телевізора розширюється завдяки підтримці стандарту VESA (100х100мм), що полегшує його монтаж на стіну, забезпечуючи максимальну економію простору в кімнаті. Це ідеальний вибір для невеликих приміщень, де кожен сантиметр має значення.
VESA
VESA (100х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI, S/PDIF, 2 x USB, Composite, 3 x HDMI
Контрастність
3000:1
Підтримка Smart TV
так
Потужність динаміків
2 х 3 (6 Вт)
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
24"