Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA
Виробники
Samsung
HDR
Роздільна здатність Full HD
PurColour
Contrast Enhancer
Samsung Knox Security
Samsung Tizen OS
Samsung TV Plus
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite)
Adaptive Sound
Q-Symphony
Тонкий вигляд та безрамковий дизайн 3 сторони
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, Component, CI+, S/PDIF, 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI
Вага без підставки
3.8 кг
Вага з підставкою
3.9 кг
Додатково
Apple AirPlay
Енергоспоживання
27.4 Вт
Контрастність
Mega Contrast
Органи управління
пульт TM1240A
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 5 (10 Вт)
Розміри без підставки
732.9 x 438.7 x 73.2 мм
Розміри з підставкою
732.9 x 451.5 x 117.3 мм
Технології поліпшення зображення
HDR, HDR 10+, Contrast Enhancer, Micro Dimming Pro
Тип підсвічування
Micro LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, аналоговий
Частота оновлення
50 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"