Телевізор Samsung QE50Q7FAAUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Режим штучного інтелекту
Адаптивний звук+
Генеративні шпалери
Q4 AI Processor
Quantum Dot
Colour Booster Pro
Quantum HDR+
PANTONE Validated
Збільшення роздільної здатності 4K
Ігровий центр
Motion Xcelerator
Автоматичний ігровий режим зі AI
Ігрова панель
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Нескінченний безкоштовний контент
Art Store
Samsung TV Plus
Samsung Knox Security
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальні жести
Режим енергозбереження зі AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Караоке
AirSlim
Елегантний тонкий дизайн, який ідеально вписується в стіну.
Регульована підставка
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI+, Антенний, 1 x USB, Component, 3 x HDMI, 1 x RJ-45, S/PDIF
Вага без підставки
9.6 кг
Вага з підставкою
9.9 кг
Енергоспоживання
76 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри без підставки
1120.3 x 647 x 60 мм
Розміри з підставкою
1120.3 x 694 x 237 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Edge LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
50 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
50"