Телевізор Samsung UE75U8000FUXUA
Виробники
Samsung
Відчуйте реалістичність відтінків кольору завдяки потужному процесору 4K
Процесор Crystal 4K
Насолоджуйтесь реалістичністю світу на вашому екрані
Роздільна здатність 4K
Більше глибини, більше світла – завдяки покращеному контрасту
Технологія HDR
Дивіться улюблений контент у форматі 4К
AI масштабування 4K
Природні кольори для реалістичного зображення
Технологія PurColor
Кожен кадр оживає завдяки винятковій глибині
Покращена контрастність
Вишуканий металевий дизайн, що підкреслює стиль вашого інтер'єру
Дизайн MetalStream
Налаштуйте екран під свої потреби
One UI на базі Tizen
Приватність захищено
Samsung Knox Security
Удосконалена чіткість зображення та плавність руху
Покращена плавність рухів із Motion Xcelerator
Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
SmartThings
Покращте свій день, скориставшись послугами експертів зі стилю життя
Samsung Daily+
Керуйте телевізором з вашого телефона
Швидкий пульт дистанційного керування
Багатозадачність без зусиль
Керування кількома пристроями
Керуйте за допомогою годинника лише рухом руки
Універсальні жести
Удоскональте рівень домашніх тренувань
Workout Tracker
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Технологія Q-Symphony
Захопливий віртуальний звук, який відстежує дію
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Звук, що підлаштовується під контент
Адаптивний звук
Заощаджуйте енергію за допомогою розумного аналізу
Режим AI Energy
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, CI+, 1 x USB, 3 x HDMI, 1 x RJ-45
Вага без підставки
22.4 кг
Вага з підставкою
22.8 кг
Енергоспоживання
145 Вт
Контрастність
Mega Contrast
Органи управління
пульт TM2240A
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Розміри без підставки
1668.1 x 957.8 x 77 мм
Розміри з підставкою
1668.1 x 1005.9 x 280 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
75"