Телевізор Kivi 65U770QB
Виробники
Kivi
Сучасний безрамковий дизайн
Стильний та благородний чорний колір та лаконічність у кожній лінії корпусу.
Super ContrastControl
Досконалість у кожному кадрі завдяки високій та точній контрастності.
HDR
Забезпечить неймовірну глибину та реалістичність зображення для незабутнього перегляду.
Max Vivid
Ще більше різноманітних кольорів, що роблять картинку максимально живою та насиченою.
Ultra Clear
Заворожуюча чіткість контенту на екрані телевізора.
Dolby Audio
Sound Surround
Комфортний та безпечний перегляд
Bluetooth
так
CPU
Quad-Core
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, 4 x HDMI, Component
Вага з підставкою
16.7 кг
Додатково
Netflix, Amazon Prime
Контрастність
Органи управління
Пульт RC20
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AV1
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Розміри без підставки
1450 x 842 x 83 мм
Розміри з підставкою
1450 x 903 x 327 мм
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
SECAM, PAL
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори, QLED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
65"