Телевізор LG 75QNED86A6A
Виробники
LG
Основні характеристики
  • Неймовірно багата палітра кольорів від нової динамічної QNED Color
  • Якість зображення 4K, покращена візуалізація та об'ємний звук завдяки ІІ-процесору alpha 8 Gen2
  • Нова кнопка ІІ, голосове керування, функції перетягування на пульті AI Magic Remote
  • Висока роздільна здатність на величезному екрані Ultra Big TV до 100 дюймів
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF
Вага без підставки
33.3 кг
Вага з підставкою
41.5 кг
Енергоспоживання
102 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
PCM, AC4, apt-X, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α8 AI Processor 4K Gen2
Розміри без підставки
1677 x 965 x 30.9 мм
Розміри з підставкою
1677 x 1042 x 370 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори, з Wi-Fi, QNED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Частота оновлення
144 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Дисплей
Тип матриці
QNED
Діагональ екрану
75"