Телевізор LG OLED55C54LA
Виробники
LG
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8
Яскравіше зображення з функцією підвищення яскравості
Ідеальний чорний колір навіть у світлих і темних приміщеннях
Бездоганний колір
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
Пульт дистанційного керування зі штучним інтелектом
Home Hub - універсальна платформа для вашого розумного будинку
Надтонкий дизайн
Витончена рамка вашого телевізора переосмислює сучасний вигляд і робить перегляд більш захоплюючим.
Отримуйте максимум задоволення від перегляду на кількох екранах з функцією Multi View
Ігровий портал перетворює телевізор на ідеальний ігровий центр
Максимальний ігровий процес
VESA
VESA (300x200 мм)
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB, CI, 2 x Супутниковий вхід, S/PDIF
Вага без підставки
14.1 кг
Вага з підставкою
16 кг
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
apt-X, AC4, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
α9 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1222 х 703 х 45.1 мм
Розміри з підставкою
1222 х 757 х 230 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори, з Wi-Fi, OLED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
0.1mc
Частота оновлення
144 Гц
Діагональ екрану
55"