Телевізор LG OLED65C54LA
Виробники
LG
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8
Яскравіше зображення з функцією підвищення яскравості
Ідеальний чорний колір навіть у світлих і темних приміщеннях
Бездоганний колір
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
Пульт дистанційного керування зі штучним інтелектом
Home Hub - універсальна платформа для вашого розумного будинку
Надтонкий дизайн
Витончена рамка вашого телевізора переосмислює сучасний вигляд і робить перегляд більш захоплюючим.
Отримуйте максимум задоволення від перегляду на кількох екранах з функцією Multi View
Ігровий портал перетворює телевізор на ідеальний ігровий центр
Максимальний ігровий процес
VESA
VESA (300x200 мм)
Інтерфейси підключення
S/PDIF, 2 x Супутниковий вхід, CI, 3 x USB, 1 x RJ-45, 4 x HDMI
Вага без підставки
16.6 кг
Вага з підставкою
18.5 кг
Енергоспоживання
124 Вт
Підтримувані формати
AC4, apt-X, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
α9 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1441 х 826 х 45.1 мм
Розміри з підставкою
1441 х 880 х 230 мм
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
0.1mc
Частота оновлення
144 Гц
Діагональ екрану
65"